Obchodní podmínky

Objednávka

Červeně vyznačená pole jsou povinná. Jedná se o minimální informace, potřebné k výrobě a doručení sady. Ostatní informace budou uvedeny na platebním dokladu jako doklad pro pojišťovnu pro přiznání slev na pojistném.

Cena, způsob úhrady a doručení

Ceník obsahuje kromě ceny sady VIN-MARK také všechny poštovní poplatky. Úplná cena sady se aktualizuje přímo na objednávkovém formuláři. Formulář umožňuje také volbu způsobu úhrady (poštovní dobírkou nebo platebním převodem) a doručení. Využití možnosti úhrady platebním převodem Vám umožní redukovat stále vyšší poštovní poplatky. Nebude-li uvedena Adresa pro doručení, bude jako taková použita adresa uvedená v části Informace o držiteli vozidla.

Proces zpracování objednávky a její úhrady se liší podle způsobu úhrady.

Úhrada poštovní dobírkou:

  1. Vyplnění objednávky
  2. Odeslání objednávky
  3. Automatické doručení potvrzení o objednávce
  4. V případě poštovní dobírky vám bude max. do 4 dnů doručena zásilka

Úhrada bankovním převodem:

  1. Vyplnění objednávky
  2. Odeslání objednávky
  3. Automatické doručení potvrzení o objednávce
  4. Automatické doručení proforma faktury pro úhradu
  5. Úhrada proforma faktury
  6. Doručení sady doporučenou zásilkou po realizaci úhrady

Doručení

Česká pošta

Objednané sady budou doručeny prostřednictvím České pošty. V okamžiku odeslání vám bude odeslán email s číslem zásilky. Podle tohoto čísla a služby Sledování zásilek můžete kontrolovat její doručení.

Osobní odběr na výdejních místech zasilkovna.cz

Od 12.5.2012 jsem zavedli možnost osobního odběru na pobočkách zasilkovna.cz. Podrobnosti na stránkách www.zasilkovna.cz.

Osobní odběr na výdejních místech ulozenka.cz

Od 10.4.2012 jsem zavedli možnost osobního odběru na pobočkách ulozenka.cz. Podrobnosti můžete nalézt na našich stránkách nebo na www.ulozenka.cz.

Obchodní zástupci

Obchodní zástupce zadává při pořizování objednávky své identifikační číslo zástupce VIN-MARK. Toto číslo přiděluje na základě žádosti výrobce VIN-MARK. Pokud jste zapomněli své číslo nebo došlo ke změně adres, kontaktujte nás, prosím, zde. Na základě zadaného čísla bude ve formuláři automaticky doplněna Adresa pro doručení a Adresa fakturační.

Slovensko

Objednaná sada bude doručena doporučenou zásilkou nebo prostřednictvím Zásilkovny po připsání úhrady na uvedený účet. Cena sady je automaticky vypočítána v EUR na základě aktuálního kursu České národní banky. Z důvodu vysoké ceny za poštovní dobírku nedodáváme sady VIN-MARK na Slovensko tímto způsobem.

Bezpečnost a ochrana osobních informaci

Při nakládání s daty se striktně řídíme zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Prohlašujeme, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje v jakékoliv formě třetí straně.

Vrácení zboží

Preambule

Kupující má podle ust.§ 53, odstavce 7 Občanského zákoníku při nákupu v internetovém obchodě právo na odstoupení od kupní smlouvy ve lhůtě 14ti dnů od jejího uzavření, vyjma případů výslovně uvedených v odstavci 8 téhož ustanovení Občanského zákoníku.

Pokud se kupující rozhodne využít tohoto svého práva ve stanovené lhůtě, musí postupovat dle níže uvedeného.

Postup při vrácení zboží

a) Zboží k vrácení nesmí jevit známky užívání nebo opotřebení.
b) Zboží musí být opatřeno původním a nepoškozeným obalem.
c) Náklady na přepravu zboží zpět prodávajícímu a související rizika jdou k tíži kupujícího.
d) Při dodržení všech podmínek bude kupní cena, bez aplikovaných poplatků, kupujícímu vrácena bez zbytečného prodlení po obdržení a kontrole vráceného zboží.
e) Zboží není možné prodávajícímu vracet dobírkou. Taková dobírka nebude přijata, ale vrácena zpět kupujícímu.

Copyright | vin-mark.cz | Privacy

[XHTML 1.0] [CSS]